Minister Heger podobne ako v úvode každej relácie to psychicky neuniesol a opäť sa potrebuje predvádzať na FB MF SR (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na úvody relácii ministra financií Hegera (OĽaNO) sme zvyknutí. Začína to asi tak, kde predvedie 10 minútové agresívne výstupy, kde musí spomenúť všetky kauzy a potom začne aj debata k veci. Okrem toho zneužíva facebookovu stránku Ministerstva financií SR na svoje a stranícke prezentovanie, čo tak celkom korektné nie je, keďže MF SR je štátna inštitúcia.

Po dnešnom zadržaní Františka Imreczeho, stánka ministerstva okamžite reagovala politicky, čo skôr patrí na osobné, resp. stranícke stránky alebo profily jednotlivých politikov. Nie na stránky Ministerstva financií SR.

Facebook Ministerstvo financií SR: Tieto statusy dokazujú, že nevenuje sa v nich témam MF SR, ale dnešným udalostiam z polického hľadiska. Pritom, zadržanie neznamená odsúdenie. O tom rozhodne súd:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *