Minister Heger podobne ako v úvode každej relácie to psychicky neuniesol a opäť sa potrebuje predvádzať na FB MF SR (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na úvody relácii ministra financií Hegera (OĽaNO) sme zvyknutí. Začína to asi tak, kde predvedie 10 minútové agresívne výstupy, kde musí spomenúť všetky kauzy a potom začne aj debata k veci. Okrem toho zneužíva facebookovu stránku Ministerstva financií SR na svoje a stranícke prezentovanie, čo tak celkom korektné nie je, keďže MF SR je štátna inštitúcia.

Po dnešnom zadržaní Františka Imreczeho, stánka ministerstva okamžite reagovala politicky, čo skôr patrí na osobné, resp. stranícke stránky alebo profily jednotlivých politikov. Nie na stránky Ministerstva financií SR.

Facebook Ministerstvo financií SR: Tieto statusy dokazujú, že nevenuje sa v nich témam MF SR, ale dnešným udalostiam z polického hľadiska. Pritom, zadržanie neznamená odsúdenie. O tom rozhodne súd:

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *