Minister Mikulec nepovedal, že sa vec okolo Milana Lučanského vyšetrí. On len v to verí

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712Bratislava 29. decembra (TASR) – Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽANO) verí, že sa udalosť okolo pokusu o samovraždu policajného exprezidenta Milana Lučanského dôkladne vyšetrí a objasní. Uviedol to na sociálnej sieti s prosbou, aby sa v tejto súvislosti nerobili predčasné závery.


      Nad udalosťou v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove vyjadril znepokojenie. „Uvedomujem si vážnosť situácie a myšlienkami som s rodinou Milana Lučanského a jeho najbližšími,“ dodal Mikulec.


      Rezort spravodlivosti v utorok informoval, že Lučanský, ktorý je v súčasnosti vo väzbe, sa pokúsil o samovraždu. Jeho stav je kritický.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Minister Mikulec nepovedal, že sa vec okolo Milana Lučanského vyšetrí. On len v to verí

 • 30. decembra 2020 at 6:45
  Permalink

  Pilát Mikulecký, Kolíková d´Arc, Magorovič de Pinnel si umývajú ruky

  Reply
 • 30. decembra 2020 at 7:50
  Permalink

  Len aby sa nam nakoniec neobesil na covid…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *