Ministerstvo obrany upozorňuje na presun cudzích vojsk cez naše územie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 9. apríla (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na desať plánovaných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl v nasledujúcom týždni od 12. do 18. apríla. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková. „Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ doplnila hovorkyňa.

Počas budúceho týždňa sa podľa jej slov uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nitra – CV Lešť, Prešov – Veľké Ozorovce, Veľké Ozorovce – Ruská Nová Ves, Hlohovec – Martin, Prešov – Trebišov a späť, Nemecká – Topoľčany, Sklené – Rašov a späť, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť, Nitra – Zemianske Kostoľany a späť, Sliač – Žilina, Nováky – Sklené, Zemianske Kostoľany – Sliač a späť, Zemianske Kostoľany – Levice a späť, Zemianske Kostoľany – Hlohovec, Zemianske Kostoľany – Martin a späť, Žilina – Sliač, v rámci mesta Nitra, ako aj železničné presuny na trasách Kuchyňa – Zemianske Kostoľany, Nitra – Sása-Pliešovce.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ministerstvo obrany upozorňuje na presun cudzích vojsk cez naše územie

 • 9. apríla 2021 at 12:15
  Permalink

  Testujú kvalitu našich ciest???

  Reply
 • 9. apríla 2021 at 21:03
  Permalink

  Bolo by vhodnejšie oznamovať : Važení ovčania dnes sa môžete slobodne pohybovať po tejto krajine, pretože Americké fašistické vojská dnes nebudú obmedzovať prevádzku na cestách SR. Na zdemolované mosty a cesty si požičiame od EU a budeme splácať 3 generácie. Počet skapatých dôchodcov od hladu nás v tejto chvíli nezaújma.
  S pozdravom
  Vaša vláda a poslanci.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *