Ministerstvo obrany upozorňuje na presuny vojenskej techniky cez Slovensko. Možno by skôr pomohlo keby upozornili kedy sa nebude presúvať.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 11. decembra (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na tri cestné presuny zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenska v období od 14. do 20. decembra. Pôjde o presun amerických a chorvátskych vojakov. TASR o tom informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Rezort zdôrazňuje, že tranzity boli schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR.

V rovnakom období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nitra – Kuchyňa, Kuchyňa – Moldava nad Bodvou, Moldava nad Bodvou – Nitra, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Zemianske Kostoľany – Nitra a späť, Trebišov – Viničné, Viničné – Kuchyňa, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť a Zemianske Kostoľany – Levice a späť.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *