Miroslav Radačovský: Závažný dôkaz. M. Lučanský mal byť na dvoch miestach naraz! (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Trenčín – Dnešné strenutie komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková (Za ľudí) sa konalo bez účasti poškodenej strany, pozostalých po generálovi Milanovi Lučanskom, v zastúpení JUDr. Radačovského. Štatút komisie údajne nepovoľuje sa zúčastniť na úkonoch nikomu okrem poslancov, novinárov, mimovládok a ďalších ktorými si ministerka komusiu obsadila.

Doktorovi Radačovskému ako dlhoročnému sudcovi so 40 ročnou praxou a ako účastnikovi konania to nebolo dnes umožnené. Môžeme veriť, že výsledky komisie budú objektívne a nespochybniteľné alebo ide o to, aby ministerka na tejto kauze nepohorela?

Viac by sme sa mali dozvedieť v piatok o 10. hod, kde sa JUDr. Radačovský pred väznicou v Prešove, chystá zverejniť závažné dôkazy.

Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

Generál Lučanský – zástupca rodiny pozostalých a odmietnutie komisie spolupracovať.

Považujem za potrebné oznámiť verejnosti ako komisia zriadená na vyšetrenie úmrtia generála Lučanského, odmieta spoluprácu so zástupcom rodiny Lučanského. Vyzývam preto média, aby prišli zajtra o 10.00 do Prešova, kde zverejním dôležitý dôkaz. Viac vo videu.Miroslav Radačovský

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Miroslav Radačovský: Závažný dôkaz. M. Lučanský mal byť na dvoch miestach naraz! (video)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *