Miroslav Radačovský: Závažný dôkaz. M. Lučanský mal byť na dvoch miestach naraz! (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Trenčín – Dnešné strenutie komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková (Za ľudí) sa konalo bez účasti poškodenej strany, pozostalých po generálovi Milanovi Lučanskom, v zastúpení JUDr. Radačovského. Štatút komisie údajne nepovoľuje sa zúčastniť na úkonoch nikomu okrem poslancov, novinárov, mimovládok a ďalších ktorými si ministerka komusiu obsadila.

Doktorovi Radačovskému ako dlhoročnému sudcovi so 40 ročnou praxou a ako účastnikovi konania to nebolo dnes umožnené. Môžeme veriť, že výsledky komisie budú objektívne a nespochybniteľné alebo ide o to, aby ministerka na tejto kauze nepohorela?

Viac by sme sa mali dozvedieť v piatok o 10. hod, kde sa JUDr. Radačovský pred väznicou v Prešove, chystá zverejniť závažné dôkazy.

Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

Generál Lučanský – zástupca rodiny pozostalých a odmietnutie komisie spolupracovať.

Považujem za potrebné oznámiť verejnosti ako komisia zriadená na vyšetrenie úmrtia generála Lučanského, odmieta spoluprácu so zástupcom rodiny Lučanského. Vyzývam preto média, aby prišli zajtra o 10.00 do Prešova, kde zverejním dôležitý dôkaz. Viac vo videu.Miroslav Radačovský

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Miroslav Radačovský: Závažný dôkaz. M. Lučanský mal byť na dvoch miestach naraz! (video)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *