Na Kolíkovej dnešnú tlačovku ohľadom úmrtia generála Lučanského môžu prísť iba dopredu vybraní novinári

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Záverečné zasadnutie kontrolnej komisie sa uskutoční dnes, v piatok 16. apríla o 13.00 h v priestoroch Ministerstva spravodlivosti SR na Račianskej 71 v Bratislave, ktorú zriadila ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková v súvislosti s mimoriadnou udalosťou, pri ktorej došlo k úmrtiu bývalého policajného prezidenta gen. M. Lučanského. Komisia má na svojom poslednom zasadnutí prijať záverečnú správu z kontroly.

Po zasadnutí komisie plánuje MS SR informovať o prijatých záveroch na tlačovej konferencii aj za účasti ministerky spravodlivosti.

Tlačové oddelenie MS SR upozorňuje, že dlhodobou snahou Ministerstva spravodlivosti SR je otvorene komunikovať a poskytovať informácie všetkým relevantným médiám. O účasť na tlačových konferenciách, brífingoch sa však usilujú aj zástupcovia tzv. „spravodajskej alternatívy“, či konšpiračných, dezinformačných portálov, čo Ministerstvo spravodlivosti SR v žiadnom prípade nepodporuje. Dovoľujú si preto upozorniť, že pri vstupe do budovy Ministerstva spravodlivosti SR bude umiestnený zoznam pozvaných redakcií na TK. Žiadajú kolegov/redaktorov, aby pri vstupe podpisom potvrdili svoju účasť za konkrétnu redakciu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Na Kolíkovej dnešnú tlačovku ohľadom úmrtia generála Lučanského môžu prísť iba dopredu vybraní novinári

  • 16. apríla 2021 at 14:54
    Permalink

    Čo mi to len pripomína??? Praktiky nacistov a ich goebbelsovskej propagandy??? Či pri nástupe komunistov k moci, keď postupne skoncovali s akoukoľvek názorovou opozíciou??? Táto čvarga pri moci sú normálni FAŠISTI! PSYCHOPATA tam majú ako vlastnú chybu systému. Ten si uvedomuje, že bez jeho „vôle“ ešte FAŠISTI nie sú takí silní, aby mohli vládnuť, preto ho ešte neodstránili a on si robí čo si len zmyslí. A FAŠISTI škrípajú zubami, lebo si to tiež uvedomujú.
    V prípade Lučanského smrti viním PSYCHOPATA, ktorý prostredníctvom NAKA a špeciálnej prokuratúry doslova TÝRA bez rozdielu, vinných aj nevinných. A FAŠISTI sú si vedomí, že jeho psychopatiu a zločiny musia skrývať, pretože PSYCHOPAT je ich vstupenkou k moci. Nenávidia sa navzájom ale sú spolu zviazaní… Ja by som dal kolikovi so skládkou jeden nožík a zavrel ich do jednej miestnosti bez okien so psychopatom :))) neverím, že by tam do minúty nebola krv…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *