Na stránke Milan Lučanský sa objavila naliehavá výzva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Príbuzní Milana Lučanského, ktorí pravepodobne spravujú facebookovu stránku po nebohom generálovi zverejnili naliehavú výzvu.

Facebook Milan Lučanský:

Stojíte pri nás od začiatku a vaša podpora nám velmi pomáha. Chceli by sme vas poprosiť o pomoc objasniť niektoré udalosti.Stalé sú veľké nejasnosti z obdobia, keď bol generál Lučanský v nemocnici v Ružomberku.

Veríme, že niekto má v mobile informácie alebo fotografie, ktoré by nam mohli pomôcť. Či už ide o dokumenty alebo o fotografie z chodby, z ulice, ked generála priviezla eskorta. My nie sme politici ani novinári, preto vam zaručujeme 100 percentnú anonymitu, pretože chápeme, že doba je zlá a ide o citlivé udalosti. Zriadili sme preto anonýmne úložisko, kam môžete nahrať čokoľvek, čo by mohlo pomôctAnonýmne nahrávanie: https://upload.allformilan.sk/s/xYNH6jRyYmsYxMd Email: anonym@allformilan.sk

Zároveň chceme poprosiť ak máte odložené urážlivé správy/výhrážanie/novinové články/komentáre zo sociálnych sietí, prosíme Vás o prezdieľanie, môžu nám do budúcna pomôcť.https://upload.allformilan.sk/s/qEJgbEgQW9BgaL6

Ďakujeme za pomoc a podporu.

Pozrite aj:
Zástupca Lučanských, europoslanec Radačovský začína vyťahovať tromfy, o ktorých sa doteraz nevedelo?
Neuveriteľné slová zástupcu Lučanských, JUDr. Radačovského
Miroslav Radačovský: Závažný dôkaz. M. Lučanský mal byť na dvoch miestach naraz! (video)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Na stránke Milan Lučanský sa objavila naliehavá výzva

  • 17. januára 2021 at 17:45
    Permalink

    Urážlivé komentáre som zachytila v RTVS — relácia Pumpa. Pozrite si túto primitívnu akože humoristickú reláciu. CYNIZMUS!!! ODPORNÉ!!! Kto ich platí? Toto vysiela verejnoprávna televízia? Vládna propaganda!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *