Nachytaný Matovič. Statusom o zosnulom Ľ. Petrákovi odhalil vlastné farizejstvo

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Matovič k úmrtiu poslanca Smeru sa na sociálnej sieti vyjadril:

Ľuba Petráka som mal rád. Považoval som ho defacto za omyl v Smere a veľakrát som mu to aj povedal. O život ho pripravil zabiják, ktorý jeho kolegovia bez rúšok na námestiach 17. novembra podlo spochybňovali. Odpočívaj v pokoji ?

Keď si pripomenieme svadbu poslanca OĽaNO Šipoša, kde Matovič a ani ďalší jeho poslanec Pročko, nemali na sebe rúško a keď k tomu prirátame, že tento týždeň v Poľsku, vrámci stretnutia premiérov V4 nemal na sebe ako jediný rúško, vyznieva jeho status neuveriteľne cynicky a alibisticky.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Nachytaný Matovič. Statusom o zosnulom Ľ. Petrákovi odhalil vlastné farizejstvo

  • 21. februára 2021 at 1:06
    Permalink

    Čo by ste čakali od chrapúnskeho Psychopata?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *