Narazila kosa na kameň? Budú mať Lipšic a ďalší kľudný spánok, keby Pčolinský putoval do väzby?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Renomovaný právnik Ján Čarnogurský ml. opísal situáciu okolo dnešného zadržania šéfa Slovenskej informačnej služby Vladimíra Pčolinského. Pčolinský bol nominant hnutia Sme rodina, vymenovaný prezidentkou Čaputovou v apríli 2020.

Čarnogurského status začína: „ZATKNUTIE ŠÉFA SISky PČOLINSKÉHO JE ZAČIATOK ALEBO KONIEC? Čo je to za šéfa TAJNEJ služby, keď nevie utajiť ani VLASTNÚ TRESTNÚ ČINNOSŤ?“

Všetci sme si vybrali z mikrovlnky pukance a s napätím pozorujeme príbeh.Na uvalenie väzby na tak vysoko postaveného funkcionára je potrebné predložiť súdu zaiste viac ako iba výpoveď nejakého kajúcnika. NAKA aj prokurátor to vedia, a zrejme informácie o trestnej činnosti pána Pčolinského budú vo forme dôkazov, nie iba indícií.

Ak pôjde pán Pčolinský do väzby, možno na samotku do Prešova, a zistí, že dôkazy proti nemu sú silné, začne spolupracovať s vyšetrovateľmi?

Iste bude vedieť ponúknuť veľa príbehov na knižné spracovanie vo forme vyšetrovacieho spisu. Bude musieť aspoň niekoho pustiť k vode, aby sa zachránil. Ak zobral peniaze za zastavenie sledovania nejakého zbohatlíka, nebude to jednorázovka.

Mnohí obvinení funkcionári vlády pána Fica z prvej vlny zatýkania sú dnes postupne prepúšťaní na slobodu, obžaloby na súd podané zatiaľ neboli.

Druhá vlna zatýkania už funkcionárov TEJTO vlády, iba práve začala alebo práve skončila, o čo sa už príslušný človek postará?

Stále s napätím očakávame, či niekoho konečne aj postavia pred súd, a najmä, či to bude predstaviteľ predchádzajúcej alebo terajšej vlády.

Zatknutie pána Pčolinského je dôkazom, že „ČISTÁ“ vláda pána Matoviča má tiež „NAŠICH“ ľudí, ktorí používajú politiku iba ako podnikateľskú činnosť, zameranú na tvorbu ZISKU.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Narazila kosa na kameň? Budú mať Lipšic a ďalší kľudný spánok, keby Pčolinský putoval do väzby?

  • 11. marca 2021 at 17:50
    Permalink

    Dúfam, že mu Lipšic už nachystal tepláky a poschodovú posteľ. A samozrejme Mikimu nový boxer a rukavicu, aby nám nebodaj nekrvácal, ako naposledy.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *