Nechutné: Krajniakovi je do spevu a zatiaľ národ krachuje. Platíme ho, aby asi chodil spievať a piť alkohol po DSS-kách?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V statuse na sociálnej sieti minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) sa priznal k tomu, že pokiaľ mladí ľudia, pracujúci, živnostníci, podnikatelia sú nad finančnou priepasťou, Krajniakovi je do spevu, čo aj verejne prezentuje. Pri návšteve dôchodcov nám chcel zrejme ukázať ako mu na senioroch záleží, ale to nám už ukázal, keď im zobral 13. dôchodky v sume, za ktorú ešte ako opozičný poslanec s hnutím Sme rodina hlasoval. Po voľbách to už samozrejme neplatilo a dôchodcom hodil odrobinky. Možno by bolo na zamyslenie, koľko mohlo obyvateľov DSS-iek zomrieť vďaka jeho SNP 2 – dobrovoľno-plošnému testovaniu.

Facebook Milan Krajniak: „88 ročná pani Oceľková, predsedníčka Združenia obyvateľov domova sociálnych skužieb Viničky v Nitre, nás pri návšteve svojej izby ponúkla Becherovkou.? No a keď sme si vypili, tak sme si potom aj zaspievali. Pesnička je autorským dielom spevokolu obyvateliek DSS, Viničky. Spieval som len refrény, lebo som nepoznal text a refrény sa opakovali. ? Veľmi milá návšteva ?, ďakujem pani riaditeľke a všetkým zamestnancom za ich obetavú službu.“

Toto je minister, na ktorého činnosti/nečinnosti je závislých tisíce Slovákov, predviedol, čo ho hlavne zaujíma.

Zdroj: Facebook Milan Krajniak

Bodaj by tak do spevu bolo všetkým Slovákom od nástupu Matoviča a momentálne jeho nástupcu Hegera.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Nechutné: Krajniakovi je do spevu a zatiaľ národ krachuje. Platíme ho, aby asi chodil spievať a piť alkohol po DSS-kách?

  • 5. mája 2021 at 23:34
    Permalink

    Hviezda známa v „bratislavskom podsvetí “ Pod menom „jaguár“ pokračuje vo svojej deštruktívnej politike likvidácie „tohoto územia“. Predtým to býval štát. Čo na to Dzurindova a Miklošova hviezda p. Bubeníková z FNM ?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *