Nehorázne: (video) Europoslanec Uhrík nebojuje za peniaze pre Slovensko, ale pre Afriku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Europoslanec Milan Uhrík, donedávna oddaná pravá ruka Mariána Kotlebu (ĽSNS), nedokázal odvážne a hrdo ako pravý Slovák, za ktorého sa tak rád pasuje, navrhnúť v pléne Európskeho parlamentu, aby do Afriky posielali peniaze štáty, ktoré ju storočia zotročovali a ťažili z nej. Podľa Uhríka sa občania Slovenskej republiky majú skladať na záchranu zúbožených krajín v Afrike, pričom Slováci ju nikdy nekolonizovali. Určite by sa tie peniaze v súčasnej situácii viac hodili Slovákom. Toto má byť to Uhríkove presadzovanie slovenských národných záujmov v Europarlamente?

Právnička Judita Laššáková na sociálnej sieti dodala:

KTO CHCE NAŠE FINANČNÉ PROSTRIEDKY POSIELAŤ DO AFRIKY?

Sú chvíle, kedy človek potrebuje zastaviť a vydýchnuť. Tie prichádzajú vtedy, keď človek narazí na niečo prekvapivé. Napríklad niečo také, keď si europoslanec postaví svoju politickú kariéru na tom, že v žiadnom prípade a nikdy a za žiadnych okolností nie je možné, aby finančné prostriedky občanov Európskej únie odchádzali do iných štátov.

Finančné prostriedky, ktoré jednotliví občania svojou tvrdou a namáhavou prácou vytvorili a odviedli do štátnych rozpočtov na rozvoj vlastných štátov. Tieto prostriedky posielať napríklad do Afriky je podľa poslanca Milana Uhríka rozumné. Je nutné dodať, že k tomu následne a možno aj na jeho popud inštitúcie Európskej únie do Afriky zasielajú.

Je naozaj výnimočné, ako nápad pána Uhríka ešte z roku 2019 je už dnes realizovaný a často pretavený do uznesení predkladaných v Európskom parlamente.

Za tento nápad treba pánovi Uhríkovi určite poďakovať. Zmenil stratégiu EÚ. Dokázal, že aj nápad jedného človeka môže nasmerovať prostriedky občanov EÚ do Afriky.Treba ho ešte konfrontovať s tým, či takto naozaj aj hlasuje.

Lebo ak nie, tak chce „celú Afriku do Európy“?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


10 thoughts on “Nehorázne: (video) Europoslanec Uhrík nebojuje za peniaze pre Slovensko, ale pre Afriku

 • 21. marca 2021 at 19:55
  Permalink

  Pozrite si to video, čo tam Uhrík hovorí.
  Potom sa musím opýtať, čo je toto za paškvil. Čo to Laššáková vlastne drísta. Veď to nemá žiadny obsah.
  DAVDVA, toto je úbohosť.

  Reply
 • 21. marca 2021 at 20:00
  Permalink

  Judita, ty si si vypočula, čo Milan Uhrik povedal a na čo reagoval? Ja som si myslela, že premýšľaš ?

  Reply
  • 22. marca 2021 at 11:57
   Permalink

   Judith, take ubohe ako ste asi vy samotna!!!!

   Reply
 • 22. marca 2021 at 13:35
  Permalink

  TAK JUDITKA LASAKOVA SA NAM ODKOPALA. Toto co je za halucinacia??? Vy na koho toto hrate? Toto je 4 cenova presne ako v mainstreame. Ale v poriadku aspon viem ako ju mam vnimat od tohoto momentu. A to mi hola velmi sympaticka svojimi pohladmi na vec. JUDITKA Radacovsky zavelil??? Vy vazne trepite fixnou ideou ze da dokopy parlamentnu stranu? 5%? No mozem vam rovno povedat, ze po tomto podvratnom vystupe nema sancu na moj hlas. A bohuzial uz ani vy.

  Reply
  • 22. marca 2021 at 15:18
   Permalink

   U mňa je to opačne. Začnem sa zaoberať a zisťovať, čím hnutie Republika oslovuje svojich voličov. Doteraz som hnutiu neprikladal dôležitosť. Ale zrejme niekomu hnutie vadí.
   Ak sa hladina vlní, sem tam môžeme zahliadnuť čo sa deje pod ňou. Teraz som zahliadol pravú tvár Judity.

   Reply
 • 22. marca 2021 at 15:14
  Permalink

  Môj prvý dojem: Je to zámerný rozklad síl, ktoré sú pronárodné niekým, kto sa ako pronárodný tvári.
  Každý nech si urobí svoj názor, ale najskôr nech si nájde informácie v akom kontexte vyslovil Uhrík svoj postoj k migrácii.
  Ja nie som fanúšik Uhríka, ale objektívny názor na jeho činnosť by mal vyzerať inak.
  Zamýšľam sa nad tým,že v dnešnej dobe nikto nevie od kiaľ „vietor fúka“:Tento článok môže byť aj podpora Uhríka a jeho strany tzv negatívnou reklamou alebo to môže byť zaplatený útok tých, ktorým Uhrík prekáža.
  Čas ukáže pravdu.

  Reply
 • 22. marca 2021 at 19:11
  Permalink

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….smutné, sledujem všetky vystupenia slovenských europoslancov. viem, z čoho je toto vynatok. Nidky sa nás- slovákov nikto nezastával. ako Milan. Bola divoká debata, ako legalizovat nelegálnu migráciu a voziť ich sem mraky. Milan hovoril, že toto nie je cesta, že ked chce eu pomáhať, nech pomáha tam. bolo to jedna super reč. Nikdy by ma nenapadlo, že sa to dá zneužiť na taku špinavosť. Podla tohto je mi jasné, že naňho nič nenašli, a tak si vymysleli toto. Naozaj sa na slovensku slovo novinár používa oprávnene ako vulgarizmus. Ked sem tam počujem nejaku tu tlačovku a tie novinárske otázky- je mi smutno. Všetci pochlebujú Matelkovi a pravda ich nezaujíma. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  Reply
 • 22. marca 2021 at 19:36
  Permalink

  Chudera a jej krčmové reči asi sa vidí byť budúcou premierkou nikdy nepriniesla nič konštruktívne iba svoje krčmové reči a polarizovanie spoločnosti.

  Reply
 • 22. marca 2021 at 21:56
  Permalink

  DAVDVA, nechcete k tomu niečo povedať? Už si vás podávajú aj diskutujúci na Infovojne, ktorá to prevzala vraj odtiaľto. Kto to sem dal, vytrhnuté z kontextu a prečo vlastne?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *