Neuveriteľné informácie o kauzách v blízkosti Lipšica (video). Pre Matoviča je však mimoriadne dobrý kandidát na špeciálneho prokurútora

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vo videu Robert Kaliňák (SMER-SD) zhrnul všetky kauzy, pri ktorých bol Daniel Lipšic blízko – podporovaný skorumpovanými poslancami, kauza Branisko, Vláčiky, nevyšetrovanie Gorily a ďalšie.

Treba si pozrieť celé video a uvidíte ako bývalý minister vnútra Kaliňák vykričal kandidátovi na špeciálneho prokurútora jeho prešľapy. Ospravedlňujeme sa za zníženú kvalitu obrazu.

Zdroj video: Facebook Matovičov cirkus

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *