Nicholsonová (SaS) nakládla Matovičovi (OĽaNO) a vyzýva ho na odstúpenie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Dnešný deň odkrýva to, čo ľudí maximálne unavuje a nerieši ich ťažké životné situácie. Koalícia sa háda a „účty“ si vybavujú cez Facebook. LuciaNicholsonová (SaS) sa obúva do otvorených lyžiarských vlekov – „lebo Kollár“, do Záborskej „lebo katolícka lobby“, ale nakoniec rázne vyzýva na margo Matovičových slov, v ktorých vyzval na odstúpenie Sulíka, aby sa premiérskeho postu vzdal práve Matovič.

Facebook status stánky Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum:

?Preplnené vleky na zjazdovkách sú otvorené, lebo veď Kollár. ??Kostoly plné ľudí, starších a zraniteľných, sú v pohode, lebo veď katolícka lobby. Ale idiot je Sulík, áno? ???

Domnievam sa, že po dnešku by mal odstúpiť Igor Matovič a nie Sulík.

Korekcia na premiérskom poste je možná aj bez predčasných volieb, precedens už má naša krajina za sebou. Zdá sa, že s iným premiérom by táto vláda úplne v pohode dokončila svoj mandát a zostali by po nej mnohé pozitívne zmeny či už v rezorte školstva, hospodárstva, v rezorte spravodlivosti, obrany aj v jasnom zahraničnopolitickom smerovaní Slovenska.

Ozaj si zaslúžime štátnikov a nie plačkov ????

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *