Nicholsonová (SaS) nakládla Matovičovi (OĽaNO) a vyzýva ho na odstúpenie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Dnešný deň odkrýva to, čo ľudí maximálne unavuje a nerieši ich ťažké životné situácie. Koalícia sa háda a „účty“ si vybavujú cez Facebook. LuciaNicholsonová (SaS) sa obúva do otvorených lyžiarských vlekov – „lebo Kollár“, do Záborskej „lebo katolícka lobby“, ale nakoniec rázne vyzýva na margo Matovičových slov, v ktorých vyzval na odstúpenie Sulíka, aby sa premiérskeho postu vzdal práve Matovič.

Facebook status stánky Lucia Nicholsonová verí v zdravý rozum:

👆Preplnené vleky na zjazdovkách sú otvorené, lebo veď Kollár. 👆👆Kostoly plné ľudí, starších a zraniteľných, sú v pohode, lebo veď katolícka lobby. Ale idiot je Sulík, áno? 🧐🙈👆

Domnievam sa, že po dnešku by mal odstúpiť Igor Matovič a nie Sulík.

Korekcia na premiérskom poste je možná aj bez predčasných volieb, precedens už má naša krajina za sebou. Zdá sa, že s iným premiérom by táto vláda úplne v pohode dokončila svoj mandát a zostali by po nej mnohé pozitívne zmeny či už v rezorte školstva, hospodárstva, v rezorte spravodlivosti, obrany aj v jasnom zahraničnopolitickom smerovaní Slovenska.

Ozaj si zaslúžime štátnikov a nie plačkov 🇸🇰🇪🇺

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *