Nová ministerka spravodlivosti, bábkoherečka Remišová opäť krivo obviňuje

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 23. marca (TASR) – Strana Smer-SD odmieta utorkové vyjadrenie vicepremiérky a predsedníčky strany Za ľudí Veroniky Remišovej, ktoré spojilo vraždu novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice s bývalou vládou. Jej obvinenie považuje za politické dno a žiada od nej ospravedlnenie. Strana to uviedla vo svojom stanovisku.


      „Tvrdenie Remišovej na dnešnej tlačovej konferencii, kde povedala o minulej vláde, že ‚bola to vláda, kde sa pripravovala vražda Jána Kuciaka a jeho snúbenice‘, je absolútnym politickým dnom, utekaním pred vlastnou zodpovednosťou zo zlyhania do sveta iracionálnych bludov,“ uviedla strana Smer-SD.

      Od Remišovej žiada, aby svoj postoj zmenila a „aby sa za nehoráznu lož, ktorá sa nezakladá ani len na indíciách, ospravedlnila.“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
9 thoughts on “Nová ministerka spravodlivosti, bábkoherečka Remišová opäť krivo obviňuje

 • 23. marca 2021 at 22:17
  Permalink

  Kamarátka Janka Hraška sa zase blysla svojou tuposťou.

  Reply
 • 24. marca 2021 at 7:38
  Permalink

  Gramatická formulácia poukazuje na to, že to nemusí byť výrok posudzovaný ako trestný čin…
  …vláda, KDE sa pripravovala vražda…. Táto formulácia sa môže vykladať ako NEOSOBNÁ….
  teda nie vláda ktorá pripravovala vraždu…. ale miesto, budova

  Už sa blysla trestným oznámením na škandál intergalaktického rozmeru ODPOČÚVANEI a SLOVENSKÝ WAŤERGAŤE… Je to podobné ako keby povedala táto tetka z Miletičky: u nás sa deti rodia z r.ti. Ak jej neuveria, tak povie, že je to skoro z r.ti.

  Reply
  • 24. marca 2021 at 10:48
   Permalink

   Pri striktne logickom (nie gramatickom) výklade ústavy, konkrétne čl. 2 ods (2):
   „Štátne orgány môžu konať iba na základe ústavy, v jej medziach a v rozsahu a spôsobom, ktorý ustanoví zákon.“
   Ministerka jednoznačne je štátny orgán a práve preto je neprípustné, aby verejne do médií rozprávala svoje domnienky, ktoré navyše nemajú žiadny iný účel, len politicky poškodiť opozíciu.
   Takéto základy politickej kultúry dnes úplne absentujú a táto garnitúra už jednoznačne Slovensko zhodila až na samé dno.

   Reply
 • 24. marca 2021 at 8:42
  Permalink

  Čo čakáme od tejto osoby. Asi to isté od tej osoby, ktorá jej odovzdala poverenie. Raz sa budú zodpovedať za svoje tupé reči a činy.

  Reply
 • 24. marca 2021 at 11:33
  Permalink

  SI zavádza novú mernú jednotku – jednotku blbosti 1 remiš. Vzhľadom na veľkosť základnej jednotky sa v praxi počíta s využívaním menších jednotiek – mikro, alebo miliremiš !

  Reply
  • 24. marca 2021 at 15:03
   Permalink

   U bežnej populácie by som používal skôr jednotky ako pikoremiš a nanoremiš… Predsa len „nikto učený z neba nespadol“. Ale keď vidím výkvet „blbosti“ bo vláde, tak musím konštatovať, že „hlupákov zhadzovali“ lopatami a akurát do tej bratYslavy…

   Reply
 • 24. marca 2021 at 13:09
  Permalink

  Za socializmu koloval vtip o okresnej konferencii v Trnave, keď na návrh jednej súdružky plénum odsúhlasilo že sa musí robiť všetky soboty, lebo sa nedarí plniť plán .Potom vystúpil súdruh s návrhom, aby sa robilo aj všetky nedele. Zdôvodnil to tým, že v nedeľu sa doma aj tak len žere, spí a súloží a potom sa rodia takéto P**e, ako táto . Nebola to príbuzná Jankovej Hraškovej kamarádky ?

  Reply
  • 24. marca 2021 at 15:05
   Permalink

   Jedna familia, ktorá by mohla byť aj potomkom tej „hlupane z vtipu“ už v TT existuje…

   Reply
 • 24. marca 2021 at 16:46
  Permalink

  Stále pociťujem fyzickú bolesť, keď ju počujem hovoriť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *