Novozvolený prezident USA Biden chce oživiť migráciu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Washington 20. decembra (TASR) – Novozvolený americký prezident Joe Biden v sobotu uistil mexického prezidenta o svojom odhodlaní zaoberať sa príčinami migrácie chudobných Hispáncov do Spojených štátov. Informovala o tom v nedeľu agentúra AFP.


      Odchádzajúci prezident Donald Trump presadzoval tvrdšiu politiku uzatvárania južnej hranice. Zastavenie „voľného a nebezpečného“ pohybu migrantov vstupujúcich do USA z Mexika a strednej Ameriky bolo kľúčovým pilierom Trumpovej imigračnej politiky, ktorá zahŕňala aj nezrealizovaný plán stavby múru na hranici s Mexikom, pripomenula agentúra AFP.


      Vo svojom sobotňajšom rozhovore s prezidentom Andrésom Manuelom Lópezom Obradorom Biden zdôraznil „potrebu znovuoživiť spoluprácu medzi Mexikom a USA za účelom bezpečnej a usporiadanej migrácie“.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *