Oznámenie: Mimoriadne zasadnutie Rady prokurátorov SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Mimoriadne zasadnutie Rady prokurátorov Slovenskej republiky sa uskutoční v pondelok 4. januára o 10.00 h v priestoroch Krajskej prokuratúry na Moyzesovej 20 v Žiline.

Rada prokurátorov SR rozhodne o kandidátovi rady prokurátorov na funkciu špeciálneho prokurátora. Uchádzačmi o funkciu kandidáta na funkciu špeciálneho prokurátora za radu prokurátorov sú prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry Peter Kysel a Ján Šanta. Rada prokurátorov SR rozhodne po vypočutí uchádzačov za účasti prizvaných hostí. Rozhodnutie Rady prokurátorov SR o jej kandidátovi na funkciu špeciálneho prokurátora je možné očakávať dňa 04. januára v neskorších poobedňajších hodinách.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *