P. Pellegrini: Je hanba, že premiér ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 16. decembra (TASR) – Slovensko oddnes nemá predsedu vlády, Igor Matovič (OĽANO) rezignoval na svoje povinnosti, nedokázal sa pozrieť ľuďom do očí a utiekol od zodpovednosti za ďalší vývoj pandémie. Expremiér a poslanec Národnej rady SR Peter Pellegrini (nezaradený) to uviedol na sociálnej sieti po stredajšom oznámení podmienok zákazu vychádzania a lockdownu bez Matovičovej prítomnosti.

Vládou prijaté opatrenia sú podľa lídra mimoparlamentného Hlasu-SD Pellegriniho nedostatočné, aby skutočne účinne obmedzili šírenie vírusu. Na druhej strane ich však hodnotí ako dostatočné na to, aby po ľuďom skomplikovali najkrajšie sviatky roka. „Je neskutočná hanba, že predseda vlády ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí, zodpovednosti sa však v žiadnom prípade nevyhnú,“ komentoval

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “P. Pellegrini: Je hanba, že premiér ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí

  • 16. decembra 2020 at 22:26
    Permalink

    Ty darebák, čo máš vlastne v programe? Pozeral som – samé kecy.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *