P. Pellegrini: Je hanba, že premiér ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 16. decembra (TASR) – Slovensko oddnes nemá predsedu vlády, Igor Matovič (OĽANO) rezignoval na svoje povinnosti, nedokázal sa pozrieť ľuďom do očí a utiekol od zodpovednosti za ďalší vývoj pandémie. Expremiér a poslanec Národnej rady SR Peter Pellegrini (nezaradený) to uviedol na sociálnej sieti po stredajšom oznámení podmienok zákazu vychádzania a lockdownu bez Matovičovej prítomnosti.

Vládou prijaté opatrenia sú podľa lídra mimoparlamentného Hlasu-SD Pellegriniho nedostatočné, aby skutočne účinne obmedzili šírenie vírusu. Na druhej strane ich však hodnotí ako dostatočné na to, aby po ľuďom skomplikovali najkrajšie sviatky roka. „Je neskutočná hanba, že predseda vlády ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí, zodpovednosti sa však v žiadnom prípade nevyhnú,“ komentoval

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “P. Pellegrini: Je hanba, že premiér ani koaliční lídri nepredstúpili pred ľudí

  • 16. decembra 2020 at 22:26
    Permalink

    Ty darebák, čo máš vlastne v programe? Pozeral som – samé kecy.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *