Petičné hárky na vypísanie referenda sú platné aj po odstúpení Matoviča

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na sociálnej sieti o tom informuje strana SMER-SD. Reaguje na HOAX-y, ktoré sa šíria, že zmenou na pozícii predsedu vlády, hárky strácajú platnosť. Na hárkoch je totiž otázka formuluvaná na skrátenie volebného obdobia Národnej rady SR.

SMER-SD:

NEVERTE KLAMSTVÁM, KTORÉ CHCÚ OHROZIŤ REFERENDUM

Internetom sa šíri nový hoax o neplatnosti podpisových hárkov kvôli odstúpeniu I. Matoviča z funkcie predsedu vlády. Otázka, ktorú obsahujú petičné hárky, bola konzultovaná so špičkovými ústavnými právnikmi, je absolútne korektná a na základe nej bude vypísané referendum o skrátení volebného obdobia súčasného parlamentu. Šírenie tohto hoaxu je ďalším dôkazom, akú paniku spôsobuje súčasnej vládnej moci riziko skorého ukončenia ich humpľovania Slovenska a to tým najdemokratickejším spôsobom, akým je nepochybne referendum.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *