Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


TASR.TV

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Po rokovaní vlády SR

  • 31. marca 2021 at 13:57
    Permalink

    Heger sa teraz na tlačovke na TA3 tak zamotal do ciganstiev že až koktal. Kto chce nech ide do kostola,ale prečo sú zavreté obchody s obuvou a s oblečením to nechápem. Pri dostatočných opatreniach,ako boli predtým mohli ich otvoriť. Veď deti ale aj dospelý sa potrebujú obúvať aj obliekať. A keď to bude pozavieranè ide teplo a kde si máme kúpiť tričká? My obyčajný ľudia to nemáme takè jadnoduchè ako vláda.Čo budeme chodiť v zimných veciach keď bude teplo? Už aby boli tí dementi preč. Treba zhodiť túto vládu,lebo budeme nielen chudobnì,ale aj holì aj bosì.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *