Počasie: Predpoveď počasia pre Slovensko na štvrtok 10. decembra

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 10. decembra (TASR) – Situácia: Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Zamračené, občasný dážď, na horách sneženie. Teploty 1 až 6 stupňov Celzia.

Na západnom Slovensku prevažne zamračené, občasný dážď, najnižšie ranné teploty 4 až 1 a najvyššie denné teploty 3 až 6 stupňov C.

Na strednom Slovensku zamračené, dážď so snehom, najnižšie ranné teploty 3 až -2 a najvyššie denné teploty 1 až 5 stupňov C.

Na východnom Slovensku prevažne zamračené, občasný dážď, najnižšie ranné teploty 3 až -1 a najvyššie denné teploty 1 až 5 stupňov C.

Počasie na horách: Vo výške 1000 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -2 a najvyššia denná teplota 1 stupeň C.

Vo výške 1500 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -3 a najvyššia denná teplota -1 stupeň C.

Vo výške 2000 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -5 a najvyššia denná teplota -3 stupne C.

Ozón: 0% úrovňou dlhodobého priemeru (0 DJ).

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *