Podnikateľ Jozef B., ktorý figuruje v kauze Mýtnik, vypovedá na polícii

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Jaroslav Novák

Bratislava 2. februára (TASR) – Na Prezídiu Policajného zboru v Bratislave vypovedá podnikateľ Jozef B., ktorý figuruje v kauze Mýtnik.

Jozef B. prišiel na prezídium v sprievode svojho právneho zástupcu. Na otázky novinárov nereagoval. Jeho právny zástupca uviedol, že sa vyjadria až po vypočutí.

„Vzhľadom na štádium trestného konania (neverejné prípravné konanie) sa nebudeme podrobnejšie vyjadrovať k postupu orgánov činných v trestnom konaní ani k vykonávaným úkonom,“ uviedla pre TASR hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) Jana Tökölyová.

Podnikateľ poslal v piatok (29. 1.) do médií vyhlásenie, kde všetky obvinenia odmieta a svoju nevinu je rozhodnutý preukázať pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Zároveň sa vzdal výkonných pozícií v spoločnostiach patriacich do podnikateľskej skupiny ZMJ SICAV. Národná kriminálna agentúra zadržala v rámci piatkovej akcie Mýtnik bývalého šéfa Finančnej správy SR Františka I,, ako aj podnikateľovho brata Petra B. Oboch vzal v pondelok (1. 2.) Špecializovaný trestný súd do väzby.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Podnikateľ Jozef B., ktorý figuruje v kauze Mýtnik, vypovedá na polícii

  • 2. februára 2021 at 18:02
    Permalink

    A tá odporná manipulácia v TA3, hlásateľka ho nazvala oligarchom. Takže Brhel je oligarcha a Kollár, Kiska, Sulík, Matovič…to sú podnikatelia /“podnikatelia“, deti ktorých nemusia do konca života robiť/.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *