Polícia na základe rozviazaných rúk, ktoré jej dal Matovič, chytila „cenný“ skalp. Po prečítaní neuveríte

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Polícia: Mladíkovi za škodu 26 centov hrozia dva roky za mrežami

      Košice 16. februára (TASR) – Z trestného činu krádeže obvinila polícia 17-ročného mladíka z okresu Gelnica, ktorý vyrúbal štyri topole osikové. Spôsobil tým škodu niekoľko centov, hrozí mu väzenie. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová.


      Stromy si v januári, bez platného povolenia na nachystanie a odvoz dreva, zrúbal v lesnej lokalite zvanej Petrova hora v katastrálnom území obce Kluknava. Odniesť si ich už nestihol, vyrušili ho policajti. Podľa Ivanovej svojím konaním spôsobil škodu pre Spoločné urbárske lesy Richnava vo výške 0,26 eura. „V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na dva roky,“ dodala.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Polícia na základe rozviazaných rúk, ktoré jej dal Matovič, chytila „cenný“ skalp. Po prečítaní neuveríte

 • 16. februára 2021 at 13:29
  Permalink

  Prepočítané : 2 roky za 0,26 € je 7,69 roka za 1 €. Koľko dostane Matrtaj so svojou suitou za tie milióny čo spôsobil a ako sa „ohodnotia“ straty na životoch ?

  Reply
 • 16. februára 2021 at 22:09
  Permalink

  Tu vidíme zas chorobu spravodlivosti v celej Európskej Únií. Aj v okolitých štátoch a hlavne v tých „demokraciách“ ktoré sme si v 90tych rokoch mysleli, že sú nasledovaniahodné, ako napríklad (západné) Nemecko, je celkom normálne, že človek ide do basy, keď ho chytia 3x v MHD na čierno, čím spôsobí dopravnému podniku škodu menej ako 10 EUR, ale karuselové DPHčkové podvody, pri ktorých boli prichytení veľkí hráči ako Deutsche Bank a iný, tak to sa stíha nejakými smiešnymi pokutami, ak vôbec. „Too big to jail“ sa tomu hovorí na západe.
  Potom sa ani niet čo čudovať, že Matovičova junta kradne ako keby zajtrajšku nebolo a pri tom sa ešte tvári seriózne. A najlepšie sú potom tie ich tlačovky, kde ešte v morálnej povýšenosti označujú celý národ za kriminálnikov a podvodníkov, ktorí sa chovajú nezodpovedne a nenosia rúška.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *