Polícia: Zistila na Považí porušenia opatrení na obmedzenie fungovania prevádzok

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Považská Bystrica/Púchov 8. decembra (TASR) – Na kontrolu dodržiavania opatrení hlavného hygienika sa zamerali v utorok policajti v Považskej Bystrici a v Púchove. Za nenosenie rúšok udelili blokové pokuty, porušenia obmedzení v otvorení prevádzok odstúpia na regionálny úrad verejného zdravotníctva.

Ako informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, v Považskej Bystrici a v Púchove skontrolovali desať prevádzok, zistili šesť porušení platných nariadení.

„Polícia počas kontroly uložila päť blokových pokút za nenosenie rúšok na miestach, kde je to povinné. Prípady porušenia opatrení k obmedzeniu fungovania prevádzok budú odstúpené na regionálny úrad verejného zdravotníctva,“ informoval Kudlička.

Ako dodal, policajti všetkých okresných riaditeľstiev v rámci Trenčianskeho kraja budú aj naďalej vykonávať kontroly na dodržiavanie nariadení prijatých v súvislosti s ochorením COVID-19.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Polícia: Zistila na Považí porušenia opatrení na obmedzenie fungovania prevádzok

  • 8. decembra 2020 at 18:47
    Permalink

    Nemali súhlasiť, mali žiadať písomne doručiť, po doručení sa odvolať a podať trestné oznámenie na policajtov, za prekročenie právomoci verejného činiteľa. Zároveň informovať JUDr. Krajníkovú a požiadať ju o právne zastúpenie.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *