Politológ Roman Michelko hodnotí Matovičov program: Je to surrealistický manifest

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Matovič rozhodol, že jeho program budú schvaľovať voliči. Moja prvá asociácia bola, že najdôležitejším bodom jeho programu by ale malo byť masívne posilnenie prevencie a liečba duševných chorôb. Politika, ktorú predvádza, je v podstate surrealistický manifest. Celý jeho program sa v podstate zredukoval na anketu s jedenástimi marginálnymi otázkami. Vie si niekto predstaviť väčšie pohŕdanie voličmi? Obsah politiky a reálne riešenia sú nič, politický marketing je všetko! Populizmus v jeho podaní prerazil všetky dná. Nikto súdny sa s ním nemôže dať do partie. Okolo seba zoskupil len krajných oportunistov, kariéristov, egocentrikov, klaunov. Majster populizmu, zákernosti a programovej prázdnoty znovu exceloval. Bohužiaľ, zdá sa, že tento paškvil má šancu osloviť povrchných voličov, ktorí od politiky neočakávajú riešenia, iba veľkolepé a prázdne gestá. zdroj: https://www.obycajniludia.sk/aktualit…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Politológ Roman Michelko hodnotí Matovičov program: Je to surrealistický manifest

 • 10. februára 2020 at 20:35
  Permalink

  Tak ako pri voľbe poštou, tak aj pri elektronickej voľbe nejde o technické otázky ale o PRÁVNE! Až na úrovni Ústavy SR! OBE VOĽBY PORUŠUJÚ ÚSTAVNÉ PRAVIDLÁ VOLIEB!

  V Ústave SR a aj v Zákone o podmienkach výkonu volebného práva sa jednoznačne hovorí, že: „Volebné právo je všeobecné, rovné a PRIAME a vykonáva sa TAJNÝM hlasovaním.“.

  A keďže pri procese voľby poštou ani elektronického hlasovania nie je možné zabezpečiť (kontrolovať) či volič (mimo dohľadu volebnej komisie!) urobil hlasovanie PRIAMO (osobne) a TAJNE (bez „asistencie“ inej osoby!), tak mi z toho vyplýva, že takéto „vzdialené“ hlasovania porušujú oba vyššie spomínané zákony!
  Viac na http://www.demokracianahlas.sk/

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *