Poslanec Ľuboš Blaha je jedným z ľudí, ktorí zachraňujú naše vzťahy s Ruskou federáciou

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Dnes som sa prvýkrát stretol a porozprával s veľvyslancom Ruskej federácie Igorom Bratčikovom. Bol to mimoriadne srdečný a priateľský rozhovor.

1. Odovzdal som pozdravy od vás všetkých, priatelia, od dobrých ľudí na Slovensku, ktorí si vážia ruský národ a bojujú za historickú pravdu.

2. Ospravedlnil som sa ruskému národu za primitívne a agresívne kroky slovenskej pravicovej vlády. Ani v najmenšom nevyjadrujú vôľu slovenského národa.

3. Ubezpečil som vzácneho priateľa, že táto vláda je len krátkou a temnou epizódou v dejinách slovensko-ruského bratstva.

4. Správajú sa ako gubernia Spojených štátov amerických a zradzajú národné záujmy Slovenskej republiky.

5. No ich koniec sa blíži. Ak takto budú pokračovať, Slováci ich z úradov vyženú čapicami.

6. Slovenský národ bude vždy s úctou spomínať na obetu ruského národa v druhej svetovej vojne a nikdy nezabudneme na slovanské puto, ktoré nás spája.

7. Držíme palce prezidentovi Vladimírovi Putinovi, ktorý vrátil Rusku silu, hrdosť a sebavedomie – a čím sú Rusi silnejší, tým viac ich na Západe nenávidia. Nepomôžu si – Rusko sa nedá poraziť.

8. Veľvyslanec Ruskej federácie je – rovnako ako jeho predchodca Alexej Fedotov, na ktorého spomínam ako na vzácneho priateľa – múdry a vzdelaný človek, s ktorým je radosť diskutovať o histórii a geopolitike.

9. Teším sa na ďalšie srdečné rozhovory – toľko hĺbky a múdrosti, koľko sa skrýva v ruskom národe, to je ozaj výnimočné.

10. Ďakujem, pán veľvyslanec! Verte, že my sa nikdy nebudeme hanbiť povedať s rukou na srdci, že Rusko je náš priateľ. Nikdy.

Zdroj: Facebook, Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Poslanec Ľuboš Blaha je jedným z ľudí, ktorí zachraňujú naše vzťahy s Ruskou federáciou

 • 21. mája 2021 at 13:54
  Permalink

  Pán Blaha je obyčajný populista.
  Mám rád jeho statusy (keď triafajú do čierneho) a zdieľam jeho ľavicové názory. Ale v poslednom čase robí veľa chýb.
  Nechápem prečo sa ospravedlňuje Ruskej federácii a jej obyvateľom. Ospravedlňujú sa tí, ktorých ťaží svedomie, či tí, ktorí niečo spáchali. Ak však je bez viny, nech len vyjadrí poľutovanie nad tým čo robí dnešná koalícii a nech prisľúbi, že veci odčiní keď bude pri moci on. Ale ospravedlniť by sa mali členovia súčasnej vlády!

  Reply
 • 21. mája 2021 at 18:01
  Permalink

  Ano , ospravedlnit by sa mali hlavne nasi americky vladni predstavitelia.Ale toho sa nikdy nedosckame, poculi ste , ze by ich trapilo ako zijeme? Ved aj ked bola ta obec vytopena, pani pysna princezna z hradu povedala ze vyhlasi zbierku.Neda vlada, Korcok,ona, Matovic a Heger zo svojho, ale zbierku.Hlavne ze poslali mimovladkam, rebelom opozicie v Bielorusku, na komunit LBG, vsade kde maju svojich, ale obijnym chudakom nedaju, z toho im nic nekapne.Peniaze su pre podporu rozvracania.P.Blaha to robi dobre,Mame byt Rusom za co vdacny. Ich vojakov pri oslobodzovani zomrelo pomaly viac ,ako je nasa repuplika.Preto mozeme my teraz zit.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *