Poslanec Taraba: Rybníček si zrejme myslí, že má prísť vymeniť Matoviča

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Podľa poslanca NR SR Tomáša Tarabu, sa primátor Trenčína Richard Rybníček dostáva do pozície gubernátora a podobne ako iní primátori má ambíciu zastupovať štát.

Viac v jeho statuse na Facebook stránke Tomáš Taraba – poslanec NR SR:

Richard Rybníček sa v Trenčíne rozhodol zavrieť kostoly. Nová forma anarchie. Mestá sa tvária, že sú vlastne štát. Len nechápem ako toto môže akákoľvek náboženská inštitúcia tolerovať. To už je iná liga, že starostovia zatvárajú cirkevné inštitúcie.

To, že sa Rybníček snaží dostať do veľkej politiky je dlhodobá informácia. Teraz sa začal hrať na gubernátora a myslí si, že toto niekoho ohúri a dostane telefonát z OĽANO, aby prišiel vymeniť Matoviča.

Tie insitné PR články na Postoji, kde ho prezentujú ako tvrdého manažéra, ktorého práve teraz Slovensko potrebuje, sú naivné. Presne tak ako bola tá tlačová konferencia, keď ohlásil vznik strany TOSKA pred pár rokmi a potom už o nej nebolo počuť. Rybníček začal rozdávať vitamín D3, pretože som to povedal v televíznej diskusii kde sme boli spolu, tak sa nechal inšpirovať. To je dobrá vec.

Horšie je, že tento rázny manažér, ktorý pred rokmi z RTVS urobil komerčný brak, keď apeloval v relácii na zavretie obchodov, nemal ani základnú informáciu, že maloobchod na Slovensku v decembri robí 50% obratu a zamestnáva 240 000 ľudí. Zatvárať vie každý, ale uživiť už nie.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom