Poslanec Taraba: Sme lídri v úmrtnosti. Grafy hovoria jasne

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poslanec NR SR Tomáš Taraba vo svojom statuse vysvetľuje, načo vláda potrebuje núdzový stav a poukazuje, že Matovičove nariadenia nič neriešia.

Facebook Tomáš Taraba – poslanec NR SR

Dnes o 14 hodine zasadá parlament k predĺženiu núdzového stavu. Tejto schôdzi sa nezúčastním, pretože vláda núdzový stav nepoužíva na boj proti Covidu, ale na potláčanie demokracie. Dôkaz?

Núdzový stav vraj chcú, aby rýchlo vedeli nakupovať potrebný zdravotnícky materiál. Na to sa dal upraviť zákon o verejnom obstarávaní. Aj napriek tomu však mesiac počúvame, že nenakúpili testy a zbytočne zomrelo 4300 ľudí. Toto je jasný dôkaz, že núdzový stav nepoužívajú na to, na čo tvrdia

Táto vláda čím si uzurpuje viac právomoci na boj s Covidom, tým je situácia horšia. Demokratický štát musí vedieť čeliť výzvam bez toho, aby cez núdzový stav ľuďom bránil v uplatňovaní ich práv a slobôd. Na obrázku je vizitka, ktorá o boji vlády proti Covidu hovorí všetko. Sme lídri v úmrtnosti. Vláda svojími hokusmi pokusmi na ľuďoch stratila akúkoľvek dôveru a dokázala svoju neschopnosť. Tie čísla hovoria jasnou rečou.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *