POZOR! Matovič je v USA a medzitým Slovensko opäť astronomicky zadlžuje!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Minister financií Matovič odcestoval do amerického Pittsburgu zachraňovať US Steel Košice. Ak to má byť obchod s Američanmi opäť taký “výhodný” ako s Rusmi v prípade Sputniku, máme sa na čo tešiť.

Ďalšou otázkou je, či si náhodou nešiel aj po nejaké inštrukcie, pretože na Slovensku je už taký zvyk, že kto cestuje za oceán, ten sa vráti s vygumovaným rozumom.

Na zadlžovanie Slovenska zareagoval na sociálnej sieti bývalý minister financií Ladislav Kamenický zo SMERu.

FB Igor Matovič: “Dnes a zajtra rokuje náš tím z ministerstva financií v Pittsburgu s vedenín US Steel Corporation … verím, že o skvelej budúcnosti ich závodu na východnom Slovensku. Po rokovaniach s predstaviteľmi US Steel, ktoré som viedol ako premiér, dnes ich budem za slovenskú stranu viesť ako minister financií, pod ktorého spadá Plán obnovy … s cieľom urobiť z US Steel Košice okrem ekonomického lídra aj ekologického lídra Východu.”

Zdroj: FB Ladislava Kamenického, FB Igora Matoviča

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “POZOR! Matovič je v USA a medzitým Slovensko opäť astronomicky zadlžuje!

 • 12. mája 2021 at 13:18
  Permalink

  No možno tomu nerozumiem, ale 69%-48%= 21%

  Reply
 • 12. mája 2021 at 13:46
  Permalink

  Igorko teba plati US Steel Kosice??? Jaj aha sukromne pravo ma vacsiu pravnu silu ako pravo statu!!! Mojej kamoske v kvetinarstve uschli muskaty mohol by si prist lobovat za nu???:)

  Reply
  • 12. mája 2021 at 14:01
   Permalink

   Igorko je v Pittsburgu??? Uvidime kto je pan a kto pes…Igorko pripominas mi babky demokratky co si vybojovali slobodu a potom utekali do kostolika a pekne zborovo „Kristus je nas pan!!!“hahah:)

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *