Pravidelný program v Piatok: Ministerstvo pod vedením J. Naďa upozorňuje na presuny cudzích vojsk cez naše územie, teraz len U.S. Army

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 19. februára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky aj zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 22. do 28. februára je cez územie Slovenska podľa slov hovorkyne plánovaných deväť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl, konkrétne presun amerických vojakov. „Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ uviedla hovorkyňa.

Dodala, že v budúcom týždni sa uskutočnia aj cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Prešov – Trenčín a späť, Nitra – Kolíňanský vrch, Kuchyňa – Nitra a späť, Moldava nad Bodvou – Prešov, Nitra – Moldava nad Bodvou, Sliač – Trenčín a späť, Rašov – Nováky a späť, ako aj železničný presun na trase Kuchyňa – Zemianske Kostoľany.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Pravidelný program v Piatok: Ministerstvo pod vedením J. Naďa upozorňuje na presuny cudzích vojsk cez naše územie, teraz len U.S. Army

 • 19. februára 2021 at 12:16
  Permalink

  Odkiaľ pochádzate? Kto ste? Kam idete?
  OKUPANTI!!!

  Reply
 • 19. februára 2021 at 13:22
  Permalink

  o kolko nam stupne infekcnost po prejazde?

  Reply
 • 20. februára 2021 at 12:16
  Permalink

  Keby len infekčnosť,ale stúpne žiaľ aj mortalita.Pri počte 6400 zomretých,nám na Slovensku zmizla veľká obec.

  Reply
 • 20. februára 2021 at 12:25
  Permalink

  Chcem byť konkretnejší,to znamená,že pri covidmortalite 6400 osôb,by z mapy SR zmizla celá obec napr.Chorvátsky Grob.Toto má na tričku naša vládnuca chunta!

  Reply
 • 21. februára 2021 at 8:23
  Permalink

  Železničný presun na trase Kuchyňa – Zemianske Kostoľany. ˇJe zaujímané, že dosť často sa sem chodí, nikomu nevadí, že sa tu pre armádu skladujú bojové chemické látky, To asi doplňujú zásoby, ktoré sa nemíňajú?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *