Pre Remišovú sú predčasné voľby katastrofa, pri percentách jej strany o tom nikto nepochybuje

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 19. mája (TASR) – Hoci sú vo vládnej koalícii konflikty, je lepšia ako akákoľvek iná alternatíva. Predčasné voľby by boli pre Slovensko katastrofou. Myslí si to vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí). Deklarovala, že koalícia pre ňu bude mať zmysel, dokým bude môcť plniť vládny program a sľuby voličom pri zlepšovaní fungovania štátu a podobne.

„Napriek tomu, že tu máme osobné konflikty, ktoré nie sú pekné, a myslím si, že by sa nemali diať a mali by sa riešiť kultivovaným spôsobom, nemali by sme obťažovať občanov vnútornými osobnými konfliktmi, mali by sme si problémy vyriešiť, na to nás občania platia. Napriek tomu budem hovoriť, že táto vládna koalícia zmysel má,“ skonštatovala.

Poznamenala, že hoci počas vládnej krízy niektorí pripúšťali predčasné voľby, ona trvala na tom, že by boli katastrofou pre Slovensko. Považuje za úlohu politikov, aby pracovali na zlepšeniach a nezaoberali sa osobnými problémami či osobnou nespokojnosťou. „Pokiaľ budeme môcť plniť programové vyhlásenie vlády, to, čo sme sľúbili ľuďom, to znamená reformy v zlepšovaní štátu, vo fungovaní štátu, v eurofondoch, v zdravotníctve, v školstve, dovtedy si budem myslieť, že táto vládna koalícia zmysel má,“ uzavrela.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Pre Remišovú sú predčasné voľby katastrofa, pri percentách jej strany o tom nikto nepochybuje

  • 19. mája 2021 at 17:13
    Permalink

    Samozrejme, ved uz sa ku korytu nikdy nedostane, nie?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *