Pred rokovaním vlády SR (viac videí)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: tasr.TV

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Pred rokovaním vlády SR (viac videí)

 • 24. marca 2021 at 19:22
  Permalink

  Naď – „no a čo, teraz prešiel týždeň“ – prešlo už 24 dní, čo sa hádate. Vie veľmi dobre, že celý národ žiada len jednu demisiu a nečudujem sa, že tí ostatní dávajú každý deň. „My nikoho nikde nevyhadzujeme“. Len občania vyhadzujú minimálne jedného z Vás a žiadny presun na nejaké novo vymyslené ministerstvo. Veď ste deklarovali, že treba v štátnej správe znížiť o 10 % a nie vytvoriť nové ministerstvo.
  Remišová – „musí sa to vyriešiť do týždňa“. Už koľko týždňov prešlo? Musí sa iba zomrieť, ostatné je vec normálneho rozumu.
  Grohling – ešte koľko rúšok si dá na seba, aby ho nebolo vôbec rozumieť?

  Toto neskončí za tak krátky čas. Teraz by bola výhoda jedna strana – bol by kľud.

  Reply
 • 24. marca 2021 at 20:46
  Permalink

  Väčších zmrdov ako sú títo dvaja som v politike nevidel. Im môžu konkurovať len východniarske hviezdy Dzurinda a Mikloš .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *