Predseda TSK Jaroslav Baška nesúhlasí s rušením Krajského súdu Trenčín

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Trenčín 15. decembra (TASR) – Predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška nesúhlasí so zrušením Krajského súdu Trenčín. Kraj o tom informoval na svojej webovej stránke po stretnutí Bašku s predstaviteľmi krajského súdu.

„V rámci stretnutia bolo predložené stanovisko sudcov, sudcovskej rady a zamestnancov k rušeniu Krajského súdu v Trenčíne. Predseda TSK po ich vypočutí nesúhlasí s jeho zrušením, a to z dôvodov, ktoré mu boli predložené,“ informuje webová stránka TSK.

Predseda TSK zároveň požiada ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (Za ľudí) aj o prehodnotenie rušenia okresných súdov v Považskej Bystrici, Bánovciach nad Bebravou a Partizánskom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *