Predsedníčka Európskej komisie nešla príkladom a nedala sa zaočkovať vakcínou AstraZeneca

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


 Brusel 15. apríla (TASR) – Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová dostala vo štvrtok svoju prvú dávku vakcíny proti koronavírusu. Oslávila to zverejnením fotografie na Twitteri zachytávajúcej, ako jej vpichujú očkovaciu látku od spoločností Pfizer/BioNTech. Informácie priniesla tlačová agentúra DPA.


      „Som veľmi rada, že som dnes dostala prvú dávku vakcíny proti ochoreniu COVID-19,“ napísala 62-ročná šéfka výkonného orgánu Európskej únie. „Očkovanie stále naberá tempo, keďže dodávky v EÚ sa zrýchľujú,“ doplnila Nemka von der Leyenová.


      Podľa belgických pravidiel očkovacej kampane bola von der Leyenová na rade, preto jej podali dávku, oznámil jej hovorca.


      Očkovaní už boli siedmi z 27 európskych komisárov, dodal hovorca.

      „Čím rýchlejšie sa zaočkujeme, tým skôr ovládneme pandémiu,“ napísala predstaviteľka EÚ.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Predsedníčka Európskej komisie nešla príkladom a nedala sa zaočkovať vakcínou AstraZeneca

  • 16. apríla 2021 at 12:47
    Permalink

    Takže aj taká Leyen si počkala na vakcínu. Ale napríklad snobská primitívna cibuľa sa prebiehala bez akejkoľvek hanby! A nielen to, ešte svojim tupým obdivovateľom posielala na sociálne siete fotečky z Malediv :))) vrchol arogancie a hlúpostí rovná sa jedna cibuľa :)))

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *