Predsedníčka výboru NR SR pre zdravotníctvo Cigániková (SaS): Minister zdravotníctva Krajčí (OĽaNO) je najneúspešnejší minister na svete!

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podľa predsedníčky výboru NR SR z SaS Jany Bittó Cigánikovej sa Krajčí ma venovať viac zdravotníctvu ako jeho náboženskému presvedčeniu, pretože svojho koaličného partnera a ministra zdravotníctva za OĽaNO označila za nejneúspešnejšieho ministra zdravotníctva na svete.

Facebook poslankyne NRSR Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo:

TOTO SÚ RIEŠENIA⁉️Pán minister by sa konečne mal prestať venovať vnucovaniu svojho náboženského presvedčenia celému Slovensku a začať sa venovať riešeniu problémov s Covidom. Medzičasom je totiž v tejto otázke najneuspešnejším ministrom NA SVETE!

Zdroj: Facebook poslankyne NRSR J. Bittó Cigánikovej

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *