Prezidentka odcestuje na prvú oficiálnu návštevu Svätej stolice

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 11. decembra (TASR) – Prezidentka Zuzana Čaputová odcestuje v nedeľu (13. 12.) na prvú oficiálnu návštevu Svätej stolice. V pondelok (14. 12.) sa stretne s pápežom Františkom. TASR o tom informoval hovorca hlavy štátu Martin Strižinec.

Čaputová sa v pondelok stretne aj s emeritným kardinálom Jozefom Tomkom. „Po oficiálnych stretnutiach vo Vatikáne prezidentka navštívi Baziliku sv. Klimenta, v ktorej položí kvety k hrobu sv. Cyrila,“ priblížil Strižinec.

Počas pondelka prezidentka bude rokovať so štátnym sekretárom Svätej stolice Pietrom Parolinom.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *