Prezidentovi I. Gašparovičovi k jubileu zablahoželal R. Fico

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 27. marca (TASR) – Prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi k jeho 80. narodeninám zablahoželal aj expremiér a šéf Smeru-SD Robert Fico. Pripomenul, že ako premiér mal česť s ním spolupracovať. Podľa Ficových slov Gašparovič výraznou mierou, najmä empatickým prístupom, skúsenosťou a zmyslom pre kompromisy prispel k vyváženému pôsobeniu troch najvyšších ústavných činiteľov, čo garantovalo prepotrebnú politickú stabilitu a elementárnu politickú kultúru. Podotkol, že práve tieto faktory v súčasnosti chýbajú.


      „Vážený pán prezident, v srdciach Sloveniek a Slovákov ostávate národnou a sociálnou autoritou. Želám Vám aktívny zaslúžený oddych, potrebné zdravie a teším sa na každé stretnutie s Vami, ktoré ma vždy obohatilo,“ uviedol v blahoželaní Fico. Doplnil, že v zásadných politických otázkach prezident presadzoval národný rozmer, súčasne svojimi zahranično-politickými aktivitami posilňoval dobré meno Slovenska v zahraničí. „Silné sociálne cítenie bolo v aktívnej politike prezidenta Ivana Gašparoviča úplne prirodzené,“ uzavrel.


      V poradí tretí prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič dosiaľ ako jediný pôsobil v najvyššej ústavnej funkcii dve za sebou nasledujúce volebné obdobia. V sobotu 27. marca sa dožíva 80 rokov.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *