Pripravujeme avantgardnú ROČENKU DAV DVA 2021

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


DAV DVA je stále tu. Už čoskoro sa môžete tešiť na novú ROČENKU DAV DVA…

Zatiaľ nám poslali príspevky Marián Klenko, Karol Ondriaš, František Škvrnda ml., Adrian Ondrovič, Boris Demovič, Ladislav Hohoš, Soňa Valovičová, Matej Barč, Dagmar Gregorová, Michael Doubek, Michal Albert, Miloš Jesenský a ďalší. Na príspevky stále čakám. Deadline je polovica decembra. Predpokladaný termín vydania je január 2021. Očakáva sa tiež veľkolepý literárny návrat pôvodných zakladateľov…

Ak máte tipy na príspevky, odporúčaných autorov či vlastný článok, ktorý by ste chceli uverejniť,
posielajte mailom na lucasperny zavináč gmail.com

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *