Privlastnil si Pellegrini (videá) referendové petičné hárky, ktoré ľudia poslali na P.O. BOX? Bol ten P.O. BOX centrála jeho strany?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Martin Baumann

Občianske referendum, ktorým sa prezentovala strana HLAS – SD, najmä svojím predsedom Petrom Pellegrinim, dnes ráno zorganizovala tlačovú besedu pred Prezidentským palácom, kde pod hlavičkou strany HLAS – SD Pellegrini oznámil, koľko jeho strana odovzdala podpisov petičnému výboru.

Vyzerá to, že Pellegrini si do tohto počtu odovzdaných hárkov zarátal a tým de facto, privlastnil podpisy ľudí, ktorí posielali hárky na P.O. BOX, ktorý bol uvedený na petičných hárkoch.

Potvrdzujú to aj rozhorčené reakcie ľudí: ,,Načo bola dobrá táto tlačovka, predsa len bude narcis“, alebo ,,Nech si nerobí kampaň s mojimi podpismi! neboli pre neho, ale za referendum!“

05.02 2021 Plus JEDEN DEŇ, 13.04. 2021 Facebook Peter Pellegrini, 03.05. 2021 Youtube HNtelevízia

Takto si chce strana HLAS – SD privlastniť zásluhy, za možné vypísanie referenda? Na jednej strane hovorí o občianskom referende, na druhej strane robí stranícke tlačovky tesne, pred odovzdaním hárkov. Chystá sa použiť referendum, na svoju prezentáciu a kampaň svojej strany?

Tu si môžete pozrieť a vypočuť celú dnešnú rannú tlačovku Petra Pellegriniho pred Prezidentským palácom:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Privlastnil si Pellegrini (videá) referendové petičné hárky, ktoré ľudia poslali na P.O. BOX? Bol ten P.O. BOX centrála jeho strany?

 • 3. mája 2021 at 11:51
  Permalink

  Počuli ste čo i len slovo zo strany Hlasu k vyhosteniu Ruských diplomatov? Ja len TICHO. Môžete si urobiť názor na ktorej strane stoji.

  Reply
 • 3. mája 2021 at 15:34
  Permalink

  Nechápem existuje niečo , vec pri ktorej by sa Slováci nezabudli pohádať a poslať jeden druhého do …….

  Reply
 • 3. mája 2021 at 19:35
  Permalink

  Vyhrá strana HLAS, je to určené ambasádou USA. Proste, je to tak. A dookola opakovať, koho sme provinciou a kto nám v skutočnosti rozkazuje, je zbytočné.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *