R. Fico: Čaputová vidí násilie v USA, ale nevidí znásilňovanie trestného práva na Slovensku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Preseda SMER-SD Robert Fico reagoval ako Čaputová vie rýchlo reagovať na udalosti v USA, avšak udalosti a neprávosť na Slovensku jej sú ukradnuté.

Facebook Robert Fico:

Pani prezidentka, nekomentujte to, čo sa deje v USA, ale pod oknami Vášho paláca.

Mýlia sa všetci, ktorí sa domnievajú, že pohrebom gen. M. Lučanského všetko končí. Že sa zabudne ako bol obvinený, na ponižujúce bezdôvodné uväznenie stovky kilometrov od domu, aby mal sťažený kontakt s rodinou a obhajcami, ako boli porušované jeho práva a najmä to, že bol nevinný. Že bol typickým politickým väzňom, ktorého Matovičova soldateska zatvorila len preto, lebo potrebuje kompenzovať svoju neschopnosť riadiť štát a zakrývať zlodejstvá.

Mýli sa najmä prezidentka Z. Čaputová, ktorá vidí násilie v USA, ale nevidí znásilňovanie a hrubé zneužívanie trestného práva proti politickej opozícii na Slovensku. Podľa Z. Čaputovej vraj čin M. Lučanského nesmie slúžiť politickému nátlaku na ukončenie vyšetrovania káuz, ktoré súvisia s ohýbaním spravodlivosti z minulosti. Práve naopak, záhadná smrť generála musí byť štartovacím motorom k prešetrenie prípadov obvinenia a vzatia do väzby celého radu ľudí v roku 2020, ku ktorým došlo na základe politickej objednávky. Pani prezidentka, vo väzbe sedia mnohí nezákonne, ako nevinní musia znášať podmienky, ktoré sú ponižujúce a neporovnateľne horšie ako u právoplatne odsúdených páchateľov. Prokurátor JUDr. Špirko preukázateľne falšoval zápisnicu v neprospech významného opozičného politika R. Kaliňáka a dnes je navrhovaný za špeciálneho prokurátora. Prokurátorka, ktorá podala oficiálne sťažnosť na postup prokurátorov ŠP, je dnes obvinená a je jej pozastavený výkon funkcie, prokurátori ŠP podozriví z fašistických metód sa smejú. Tí, čo skutočne napáchali zločiny, chodia po slobode, užívajú si nakradnuté peniaze a udávajú, udaní bez dôkazov pozerajú cez mreže. Pani prezidentka, nezaoberajte sa Trumpom a Američanmi, pozerajte, čo sa Vám deje pod oknami Vášho prezidentského paláca. To, čo musíte vidieť, aj keď nechcete, je brutálny rozklad demokracie a právneho štátu na Slovensku.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “R. Fico: Čaputová vidí násilie v USA, ale nevidí znásilňovanie trestného práva na Slovensku

  • 8. januára 2021 at 20:31
    Permalink

    Ved ty tupec aby si zostal pri moci si začal financovať z daní všetkých občanov US fašistické mimovládky. Keby vo voľbách prezidenta tejto Džamahirie bolo voči tebe kandidovalo v tom čase vrece zemiakov, tak ten popradský plešatý slizniak by ešte dnes čapoval benzín na Maiami. A my by sme pri „Covidkovi 19“ nemuseli do supermarketov

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *