R. Fico: Na Slovensku pôsobí organizovaná justično-mediálna skupina

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Predseda SMER-SD Robert Fico na sociálnej sieti vyjadril závažné podozrenia.

Facebook Robert Fico:

Vzhľadom na zaujímavú výmenu názorov s “objektívnym” Denníkom N, zverejňujem plný text príspevku, ktorý spomínanému denníku zdvihol mandle.

Robert Fico: Na Slovensku pôsobí organizovaná justično-mediálna skupina

Dve veľké kamarátky sa v pondelok 21. decembra 2020 vybrali spoločne na PCR test. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nešlo o kamarátky na život a na smrť – novinárku Moniku Tódovú z Denníka N a sudkyňu Špecializovaného trestného súdu Pamelu Záleskú. Možno išli potom spolu aj na dovolenku.

Na vyslovenie najtvrdších obvinení proti politikovi médiám obyčajne stačí spoločenské stretnutie politika s podnikateľom, ktorý sa neskôr dostane do problémov. Ak by som sa s takýmto podnikateľom vybral, obrazne povedané, ako družičky, na PCR test, rovno by som bol spolupáchateľom podnikateľa.

Bez zaváhania preberiem túto mediálnu optiku, pretože mám po rokoch opľúvania bez dôkazov na to plné právo. A dodám, že v apríli 2020 M. Tódová urobila s menovanou sudkyňou PR rozhovor hodný amerického prezidenta. Dopredu dohodnuté otázky, aj odpovede. Vzájomná priazeň dvoch dám doslova sršala z rozhovoru.

Predstavovať novinárku M. Tódovú netreba. Váľa sa vo všetkej špine, nenávidí do špiku kosti všetkých, ktorí jej nesedia do jej Sorosovského videnia sveta. Preto bez dôkazov obviňuje, má jediná pravdu a právo na výkon spravodlivosti. Každý, na koho ukáže prstom, má skončiť v base. Na dennej báze vytvára falošnú spoločenskú objednávku na zatvorenie každého nepohodlného a na splnenie svojho poslania potrebuje vhodných prokurátorov a sudcov. Nielen na to, aby mohla nezákonne zverejňovať informácie zo spisov a porušovať princíp prezumpcie neviny, čo robí stále, ale najmä na to, aby mediálne lynčovaní ľudia boli reálne obviňovaní a braní do väzby. Čo tam po tom, že neskôr sú oslobodzovaní. Špinavá robota bola urobená.

Pozrime sa, ako funguje tandem Tódová – Záleská v tragédii gen. Lučanského. Nebohý generál bol pre Tódovú vhodný terč. Stal sa prezidentom PZ počas vlády SMERu – SD, po nástupe I. Matoviča otvorene hovoril o hrubej politizácii polície. Takého sa treba zbaviť za každú cenu. Keď si niekto od Tódovej tisíci krát prečíta, že všetko je skorumpované, pochopiteľne bez dôkazov, mnohých aj potešilo, keď videli putá na generálových rukách. Tak mu treba, do basy s ním! V mediálne vybičovanej atmosfére je potom veľmi jednoduché pre prokurátora ŠP O. Repu odobriť obvinenie gen. Lučanského založené na výpovedi kajúcnika, generála, ktorý sa dobrovoľne vrátil z dovolenky, aby mohol byť vypočutý. Kto, prosím Vás, rieši kvalitu obvinenia! V takejto šialenej dobe je pre O. Repu ľahké dať do návrhu na vzatie do väzby generála všetky paragrafy, veď verejnosť si to želá a nikto nenájde odvahu oponovať. A potom je už úplne jednoduché pre kamarátku M. Tódovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku vziať generála do väzby a vôbec sa nezaoberať očividným hrubým politickým pozadím celej kauzy, tou otrasnou politickou objednávkou, o ktorej si I. Matovič a jeho soldateska myslia, že ich spasí, lebo už dávno sú na uterák do ringu. Úloha je splnená, novinárka si preberie cenu na americkom veľvyslanectve, prokurátor a sudca sú mediálni hrdinovia, lebo robia to, čo si želajú médiá.

Generál zomrel. A ani M. Tódová, ani P. Záleská, ani O. Repa sa necítia najlepšie. Preto začína druhá časť operácie. Všimnite si to, M. Tódová a Denník N sú na čele frontu vysvetľujúceho, že pri obvinení a vzatí generála do väzby bolo všetko v poriadku, ako keby boli nadriadený orgán aj O. Repovi aj P. Záleskej. M. Tódová s kamenným ksichtom oznamuje, že generál je mŕtvy, ale takéto a takéto dôkazy boli proti nemu. Účel je zrejmý, bojovať za svoje klamstvá a chrániť sudcov ako je P. Záleská, alebo prokurátorov ako je O. Repa, pretože ešte budú potrební. A likvidovať sudcov ako je M. Truban, lebo zavadzia a nemá chuť rozhodovať na mediálnu objednávku.

Neveril som, ale dnes som o tom presvedčený, že na Slovensku pôsobí organizovaná justično-mediálna skupina, ktorá sa stavia nad zákon a ktorá chce riadiť tento štát vytláčaním a trestnoprávnym znevažovaním politických oponentov. Viem, že je to strašné konštatovanie. Ale má svoje ratio, aj preto, lebo tejto skupine sa rúca sen o dlhodobej ostrakizácii politikov a ich nominantov s iným pohľadom na svet. I. Matovič a jeho zmena sú fiaskom a je len otázka času, kedy štandardné politické sily na základe volieb, nie ulice, opäť preberú riadiace páky. A táto predstava skupinu mučí.

Na doplnenie obrazu si ešte dovolím dodať, že majiteľom Denníka N je ESET, ktorý bez spolupráce s americkými tajnými službami nemôže v oblasti IT na území USA fungovať. Denník N dostáva najviac ocenení od Sorosovej nadácie Open Society Foundation. Tódová je na veľvyslanectve USA na Slovensku pečená varená. Toto veľvyslanectvo zohralo dôležitú úlohu pri protivládnych protestoch po vražde novinára a jeho priateľky.

To, čo sa udialo v roku 2020 na Slovensku v trestnej oblasti, nemá v demokracii obdobu ani miesto. Vo väzbe máme kopu politických väzňov. K. Kičura, T. Gašpar, D. Kováčik, D. Lindtner, ale aj N. Bödör a ďalší sedia vo väzbe len pre to, že boli mediálne stále pripisovaní SMERu – SD a ten ako Kartágo musí byť zničený. Musíme sa z roku 2020 poučiť, a preto sa nikto nebude môcť čudovať, ak všetky tie šialené politické rozhodnutia o obvineniach a vzatí do väzby v roku 2020 budú osobitne preskúmané a keď sa bude presne konštatovať, kto mal akú mieru zodpovednosti za tieto obludnosti.

  1. decembra 2020 sa dve kamarátky na život a na smrť ruka v ruke vybrali spoločne na PCR test…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “R. Fico: Na Slovensku pôsobí organizovaná justično-mediálna skupina

  • 13. januára 2021 at 21:18
    Permalink

    Monika Tódová je súčasná redaktorka Denníka N a majiteľom Denníka N je ESET.
    ESET je staroegyptská bohyňa, manželka vládcu PODSVETIA. SYMBOLICKÉ!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *