R. Fico: Prípad M. Lučanského bude mať ďalekosiahly dopad na vývoj politiky v SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 30. decembra (TASR) – Prípad smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského bude mať ďalekosiahly dopad na vývoj slovenskej politiky. V reakcii na úmrtie Lučanského to uviedol na sociálnej sieti šéf opozičnej strany Smer-SD Robert Fico.

„Smer-SD nechápe, čo pani Kolíková ešte robí na ministerstve spravodlivosti, prečo minister vnútra nezačal prešetrovať zodpovedných vyšetrovateľov z NAKA,“ doplnil. Vládu kritizuje aj za to, že sú posielaní ľudia do väzby bez dôvodov a na základe udaní nedôveryhodných kajúcnikov.

Kritizuje, že zodpovední politici, prokurátori a novinári nie sú pri smrti Lučanského ticho. „Toto si generál Lučanský za svoj celoživotný boj so skutočnou, nie vymyslenou, mafiou naozaj nezaslúži,“ zdôraznil.

Bývalý policajný prezident Lučanský zomrel v stredu po tom, čo sa vo väzbe v utorok (29. 12.) pokúsil o samovraždu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *