R. Raši: Ak Holý neukáže negatívny PCR test z Británie, Matovič ho musí odvolať

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 23. decembra (TASR) – Papalášizmus ministrov Matovičovej vlády nemá obdobu. Vicepremiér Štefan Holý pravidelne cestuje za rodinou do Veľkej Británie. Naposledy sa vrátil koncom predminulého týždňa, potom bol na dvoch vládach a po nich ostal premiér a viacero ministrov nakazených. V čase, keď sa Holý vrátil z Anglicka, platilo pravidlo, že potrebuje najviac 72 hodín starý PCR test urobený v Británií, alebo musí ísť na Slovensku do karantény. Na otázku, či mal test neodpovedal, do karantény nešiel. Ak ho nemal, porušil epidemiologické pravidlá a možno sa dopustil aj trestného činu.

Preto vyzývam premiéra Igora Matoviča, aby si vyžiadal Holého test. Ak mu ho nepredloží a nezverejní ho, Matovič ho MUSÍ odvolať. Okamžite. Ak to nespraví, všetkým občanom Slovenska potvrdí, že tu máme dve skupiny ľudí – nás, väčšinu, ktorí pravidlá dodržiavame a papalášov, ktorí si beztrestne môžu dovoliť všetko.

Tak čo pán premiér, ako sa zachováte?

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *