Remišová zabudla, že hlavne Matovič s Mikasom spochybnili vlastné opatrenia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 6. januára (TASR) – Líder mimoparlamentnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini a predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico významne prispeli k spochybňovaniu potreby protiepidemických opatrení a ich dodržiavania. Na sociálnej sieti to uviedla vicepremiérka a líderka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová.


      „Namiesto konštruktívneho prístupu Peter Pellegrini zneužíva políciu na politiku a podáva trestné oznámenie, čo však starý aj nový Smer robili odjakživa,“ uviedla Remišová. Reagovala tak na medializované informácie, že strana Hlas-SD v najbližších dňoch podá trestné oznámenie na premiéra Igora Matoviča (OĽANO) a členov vlády pre podozrenie zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa i trestného činu šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby.

       „Situácia s pandémiou nie je dobrá, viac musí robiť aj štát, no opatrenia musia dodržiavať aj občania,“ doplnila vicepremiérka.

Vo svojom statuse však Remišová zabudla dodať, že zodpovedný za spochybňovanie opatrení je hlavne premiér Igor Matovič (OĽaNO) a hlavný hygienik Ján Mikas. Matovič jeho nejasnými, chaotickými tlačovkami, často sa meniacimi pravidlami a facebookovou komunikáciou a Mikas, keď z poslancov urobil nadľudí v deň, keď sa príjimali ústavné zákony, kde vydal výnimku, aby aj Covid pozitívni poslanci sa mohli zúčastniť hlasovania a nemuseli byť v karanténe.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Remišová zabudla, že hlavne Matovič s Mikasom spochybnili vlastné opatrenia

 • 6. januára 2021 at 20:05
  Permalink

  To, čo robí táto „vláda“, sa už nedá zvládnuť!
  Nielen právny, ale aj morálny rozklad štátu!
  Nedá sa tu dýchať, nedá sa tu žiť!
  Hádam len takým, ako ste Vy, pani Remišová.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *