Rezort obrany upozorňuje na plánované presuny cudzích vojsk cez územie SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 30. apríla (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Od 3. do 9. mája sa cez územie Slovenska uskutočnia cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR, a to na trasách Martin – Trebišov a späť, Martin – Michalovce a späť, Zvolen – Prešov, Hlohovec – Trebišov, Sliač – Trebišov, Sereď – Trenčín, Rožňava – Zemianske Kostoľany, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Trenčín – Sereď, Prešov – Moldava nad Bodvou, Trebišov – Kamenica nad Cirochou a späť, Moldava nad Bodvou – Zvolen, v rámci Kamenice nad Cirochou, Moldava nad Bodvou – Trebišov, Kamenica nad Cirochou – Sliač, Kamenica nad Cirochou – Hlohovec, Nováky – Prešov, Nováky – Ruskov, Zemianske Kostoľany – Poprad a späť, Trenčín – Nováky, Zemianske Kostoľany – Sereď a späť.

V priebehu budúceho týždňa sa uskutočnia tiež železničné presuny OS SR, a to na trasách Trebišov – Kamenica nad Cirochou, Nováky – Prievidza a Sklené – Prievidza.

V uvedenom dátume je tiež plánovaných 24 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie SR. „Tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ zdôraznil rezort obrany.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Rezort obrany upozorňuje na plánované presuny cudzích vojsk cez územie SR

  • 1. mája 2021 at 13:31
    Permalink

    A to sa tým Americkým fašistom máme ísť klaňať, alebo so do nich zastrieľať?

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *