Robert Fico je hosťom Braňa Závodského.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdoj: Facebook strany SMER-SD, Radio Expres

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Robert Fico je hosťom Braňa Závodského.

 • 12. februára 2021 at 18:05
  Permalink

  Pán Fico, obdivujem Vašu trpezlivosť zahadzovať sa s takým manipulatorským šmejdom. Veď chúďa , už niekoľko rokov, stále dookola ako papagáj opakuje tie isté otázky a ešte ich musí čítať z papiera.

  Reply
 • 13. februára 2021 at 3:47
  Permalink

  Počúval som reláciu na Exprese, predseda Smeru-SD sa nedal zmiasť a kľudne s úsmevom atakoval nervózneho Závodského.Bravó pán Fico!

  Reply
 • 13. februára 2021 at 13:59
  Permalink

  Zavodsky je jeden z najhorsich novinarov na Slovensku. Porovnat sa s nim moze len znama redaktorka Dennika N. Obdivujem p. Fico ze dokaze komunikovat s tymto… hovadom. p. Zavodsky by mal dostat zakaz nielen robit novinara v akejkolviek branze ale i akukolviek funkciu s verejnym vyznamom.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *