Robert Fico: Okolo očkovania sa robí demagógia a propaganda

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Predseda strany SMER-SD Robert Fico sa na sociálnej sieti vyjadril k očkovaniu.

Ako prvé spomenul to, že namiesto toho, aby na Druhý sviatok vianočný nám televízie ponúkli vianočný program, bolo nám v priamom prenose ponúknuté prvé COVID očkovanie na Slovensku.

Ďalej sa Fico zamýšľa nad tým, kde sa stala chyba, ak je potrebné robiť takú obrovskú demagógiu a propagandu okolo očkovania. “Sledujem informácie už niekoľko týždňov a musím potvrdiť, že v slovenských médiách som nenašiel žiadne negatívne a v podstate ani neutrálne informácie, ktoré sa týkajú očkovania, všetko sú to len informácie pozitívne”.

Fico ďalej spomína prepojenia výrobcu vakcín na slovenské médiá, ktorý si pravidelne platí reklamy na rôzne medicínske produkty z jeho portfólia a spomína aj člena pandemickej komisie, ktorý je blízko naviazaný na túto spoločnosť.

Na záver kompetentných vyzýva, aby medzi ľuďmi nešírili demagógiu, dali ľuďom dostatok informácii, aby sa slobodne a dobrovoľne rozhodli pre očkovanie, ktoré si Robert Fico želá, aby bolo aj úspešné.

Celé video Roberta Fica z jeho facebookovej stránky si môžete pozrieť tu:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *