Robo Bestro stručne a jasne o Kiskovej „novej strane“

No neviem ako vás, ale mňa na politických kandidátoch zaujíma predovšetkým ich program/obsah a pokiaľ sa bavíme o stranách, dôležité je poznať ich členov a ich politickú orientáciu. Tú prezidentovu nepoznáme doteraz… ale dobre…

Nevieme ako voliči nič o:

❌ obsahu,
❌ politickej orientácii
❌ a členov poznáme dajme tomu dvoch…

Zaujímalo by ma, v čom nastal pri tvorbe a smerovaní tejto spoločnosti problém, keď strana, o ktorej nikto nič nevie, ani len názov, by sa so 6,2 % dostala do parlamentu… to je na smiech ??

Robert Bestro

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Robo Bestro stručne a jasne o Kiskovej „novej strane“

 • 13. júna 2019 at 19:47
  Permalink

  Čo ste to ešte nepochopili ? Nie my , občania rozhodujeme o spravovaní štátu. Oligarchovia nám cez média hovoria čo si máme myslieť a vymýšľajú nepravdivé prieskumy a oznamy, informácie o stranách a ich predstaviteľoch. A “ hlúpy Slovák“ ktorí aspoň vo voľbách chce niečo vyhrať alebo neprehrať , sa rozhoduje na základe prieskumov a mediálnej kampane a potom sa čuduje ktože ho to zastupuje v tom par lamentovanom pôsobisku korporátnych bábok.

  Reply
 • 14. júna 2019 at 17:17
  Permalink

  Neustálym upozorňovaním na Kisku, je mu robená jemu tak žiadúca, reklama.

  Reply
  • 14. júna 2019 at 18:09
   Permalink

   Peter Krumpál – súhlas. Mňa Kiska nezaujíma, tak sa ním nebudem zaoberať a robiť mu ešte reklamu.

   Podobne Ľuboš Blaha sa mnohonásobne viac zaoberá spormi s pravicou, ako utváraním silného ľavicového prostredia. Jeho bavia tieto spory, on opíše ich, oni jeho a robia si tak navzájom reklamu.

   Reply
 • 14. júna 2019 at 18:13
  Permalink

  Upozorniť na to, že Kiska si môže dovoliť LUXUSNÉ dovolenky v zahraničí trikrát, štyrikrát…do roka, začiaľ čo si jednoduchý človek môže akurát tak močiť nohy v miestnom potoku, ak si na to pravda nájde čas; v lepšom prípadne dovoliť jednu dovolenku do roka a možno aj tú Last Minute/nemyslím teraz na zbohatlíkov/.To nie je veru dobrá reklama pre „dobráka“ Kisku.
  Samozrejme tých, ktorých si kúpil, tí ho voliť budú.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom