Roman Michelko: 14,5 milióna eur z našich daní, treba nejako ospravedlniť

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Už vieme, prečo je nutné testovanie: kšeft trnavskej firmy Eurolab Lambda, v ktorej sa Matovič a spol. nabalili vo výške 14,5 milióna eur z našich daní, treba nejako ospravedlniť. Kde sú novinári? Kde sú investigatívci? Mediálny mainstream totálne zlyháva. Ako je možné, že mu toto prejde? Čo hovoria odborníci?

Šéf Slovenskej lekárskej komory (SLK) Marian Kollár jasne povedal, že rozhodnutie o testovaní nie je odborné, ale čisto politické. V reakcii na to Naď vyzval členov SLK, aby si vymenili svojho šéfa. Kde sa zastaví arogancia tejto garnitúry? Kto je to Jaroslav Naď ? Podržtaška Glvača, vtierka, ktorú nechceli ani do KDH, až sa stal podnožkou pre tak odpudivé indivíduum, ako je Matovič. Človek bez charakteru ochotný slúžiť aj tým najskompromitovanejším indivíduám.

Prezidentka Čaputová poriadne naštvala Matoviča, ale ostala len na pol ceste. Jej výzvy, aby sa upustilo od trestania ľudí, ktorí nestihli testy, ostali nevypočuté. Môže však jasne dokázať, že to, čo deklarovala, myslí vážne. Môže verejne vyhlásiť, že každému, komu bude hroziť priestupkové konanie, udelí individuálnu milosť. To by bola poriadna výchovná (facka) pre diktátora Matoviča.

Ako zastaviť Matoviča? Cez parlament to asi nepôjde. On sám ukázal cestu. Stačí len, že sa mu vráti to, čo on robil pred Paškovou vilou a pred komplexom Bonaparte. Ak sa dostane pod podobný tlak, pri jeho krehkej psychike to nemôže ustáť. Je už len milimeter od psychického zrútenia. Len občania ho môžu nátlakom donútiť k tomu, aby prestal škodiť.ä

video č.1


video č.2

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
6 thoughts on “Roman Michelko: 14,5 milióna eur z našich daní, treba nejako ospravedlniť

 • 1. novembra 2020 at 19:31
  Permalink

  VÝNIKAJÚCE video!
  Chobotnica má hlavu — Matoviča, ale má i ramená, odporné chápadlá– Naďa, Krajčího, Mikulca…
  A čo ak je aj Matovič iba rameno, čo keď je hlava niekto úplne iný a niekde úplne inde ako na Slovensku?

  Reply
 • 1. novembra 2020 at 19:53
  Permalink

  Je hambou každého národa, ked si dokáže „zvoliť“ tak tupú vládu a parlament. Táto svoloč, špina a spodina spoločnosti si o sebe myslí, že sú bohovia na Olympe. Je na čase prijať zákon, že poslane NR SR a člen vlády a štátny úradník musí mať potvrdenie od psychatra že nie je totálny „blb“ . presne tak ako ho musia mať držitelia zbraní. Ak by sa na súčasné diane v tejto „US džamahírii“ pozeral Ľ. Štúr , nielen že by sa obracal v hrobe, ale už dávno by bol z neho ventilátor.

  Reply
 • 1. novembra 2020 at 22:45
  Permalink

  Dobre som počula?
  V nedeľu večer počet otestovaných prekročil tri milióny a pozitívne otestovaných je 1%?
  Takže aká pandémia na Slovensku?
  Alebo žeby boli nakúpené testy nespoľahlivé, a tým pádom celoplošné testovanie zbytočné?

  Keby zastavili Hitlera včas, Európa by nekrvácala v 2. svetovej vojne.
  Zastavme Matoviča, kým je čas!!!

  Reply
  • 1. novembra 2020 at 23:10
   Permalink

   Som zarytý ateista. Tento víkend som sa začal zo zúfalstva modliť,
   aby si pán čím skôr povolal k sebe toho idiota, čo sa na neho hrá. Však u Borisa už zasiahol aj keď nepresné.

   Reply
 • 2. novembra 2020 at 8:25
  Permalink

  Cítim sa ako rukojemník na palube vládnou chuntou uneseného lietadla.
  SOS!!!

  Reply
 • 6. novembra 2020 at 7:38
  Permalink

  tak vidíte ako to všetko do seba krásne zapadá, od začiatku marca sa borí vláda s koronou.Len u nás to vláda využila aj na základe výsledkov volieb do NR 2020 k totálnému nástupu liberálných síl na čele s premierom. Môže prezidentka kričať o zjednotení národaa v ťažkej chvíli. Mnohé odborné kruhy aj na základe testov z 1.kola testovania slovákov ukazujú jasne, že sa nejedná o žiadnu pandémiu,ale o politické zdôvodnenie postupov vlády, ktorá vyhlásením núdzového stavu a nahnaním dobrovoľbne povinným ľudí do tohoto testovania, že sa priklonila k silovým krokom V tejto sile sa pripojil aj náš parlaent, ktorý novelizoval zákon 125/1996 Z.z o neorálnosti komunistického režimu Nebudem sa zaoberať tým , kto zákon predkladal, Dostál a Šeliga mi za to nestoja, chcem podoktknúť, že týmto novelizovaním zákona sa otvorila Pandorina skrinka , vlása a ani parlament nestoja o to spojiť a zjednotiť spoločnosť,ale jediné čo je pre nich dôležité spoločnosť paralizovať, rozdeliť a mocensky ovládnúť.Presne tento scénar však myslím si nebude mať dlhé trvanie a preidentka SR bude mať ťažkú pozíciu, ako toto všetko zdôvodniť a slováci sa spoliehajú na to, že nebude sa tváriť ako šipková ruženka,ale že konečne začne konať a to vov všetkých prípadoch.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *