Roman Michelko (20:00) hosťom relácie Trikolóra na rádiu Slobodný vysielač

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


http://159.69.219.5/public/slobodny_vysielac

Dění na české i slovenské politické scéně se srovnalo. Vládní trma vrma v Bratislavě, ministerská rošáda v Praze. Obojí ukazuje, jak moc si oba naše státy jsou podobné. V oblastech, o něž není co stát.

Má to dnes jedinou výhodu – že nikdo nemůže ukazovat na toho druhého. Ale je šokující, jak se hroutí poslední zbytky jakékoliv politické kultury a nastupuje jen cynismus, přetvářka a lhaní. Což jsou hlavní markanty těch slovenských i českých vládních škatulat.

Ta představují, v obou republikách témata, jež hodláme v tradičním trojlístku – Intibo, Roman a vlk probrat.

Zdroj: Slobodný vysielač

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *